درباره تاپ10باز | مجله اینترنتی ایرانیان

about us 11222

داستان یک تولد ؛ تولد مجله اینترنتی تاپ 10 باز

این حق شماست که درباره تاپ10باز بیشتر بدانید: زندگی همه‌ٔ ما پر از داستان‌ها و اتفاقاتی است که هرگز از یادمان نمی‌رود. لحظاتی که ما با تمام وجود و توانی که داشتیم، خواستیم ولی نتوانستیم، لحظاتی که باید چیزی را می‌دانستیم اما ندانستیم، تصمیمی را می‌گرفتیم اما جرئتش را نداشتیم و «نمی‌توانی» تنها واژه‌ٔ آشنای روزهایمان بود. ما آمدیم تا از «می‌‌توانم» هایی که در دل داشتیم، نردبانی بسازیم برای بالا رفتن، برای پیشرفت و برای توانستن….

مجله اینترنتی و آنلاین «تاپ 10 باز» به دلیل نیاز شدیدی که جامعه در زمینهٔ های مختلفی مانند اخبار سالم، اطلاعات یونیک و درست، حس می‌کرد و همچنین به دلیل ضرورت آشنایی با مفاهیم و  دغدغه های روز جامعه، بر آن شد تا با بهره‌گیری از بهترین منابع خارجی و داخلی، کمیاب‌ترین و پرکاربردترین دانش روز دنیا را به مخاطبانش منتقل کند.

about
about us 121

تیم تاپ10باز می‌خواهد روزی مجله اینترنتی تمام ایرانیان در تمامی زمینه‌ها  باشد و حرفه‌ای‌ترین مقالات روز دنیا را در اختیار مخاطبانش قرار بدهد.

البته این حرفه‌ای بودن صرفا به معنای انتشار مقالات تخصصی نیست، بلکه مقالات عمومی و در عین حال کاربردی نیز با شیوه و نوشتاری کاملا حرفه‌ای در دسترس همگان قرار می‌گیرد تا هر فردی بتواند بسته به نیاز آموزشی خود از آن بهره بگیرد.

مجله اینترنتی «تاپ10 باز» قصد دارد همان نردبان «توانستن‌ها» باشد. چراغ ارزشمند دانش و تجربه‌ای که آگاهی و توانمندی را به رایگان به مخاطبانش هدیه می‌دهد.

هدف تاپ 10 باز گردآوری گنجینه‌ای از مقالات ارزشمند و غنی‌سازی محتوای فاخر فارسی در دنیای وب است. TOP10BAZ روایتی ساده‌ و جذاب برای آموزش پیچیده‌ترین مسائل روز دنیاست، که می‌خواهد در آموزش هر ایرانی سهمی داشته باشد.

با آرزوی اینکه تا انجام نهایی اهدافمان، شما هم در کنار ما باشید.

partner
دکمه بازگشت به بالا